Atribuită
Cumpărare directă
Amenajare santuri si podete lot 1 si 2 in UAT Uivar in conformitate cu oferta depusa in procedura de achizitie si inregistata la secretariatul autoritatii contractante sub nr. 3562 din 10.06.2020 , respectand caietul de sarcini. Termen de executie 90 de zile, garantie 2 ani,garantie de buna executie 5%.
- Număr anunț
- DA25858717
- Autoritate contractantă
- COMUNA UIVAR (PRIMARIA COMUNEI UIVAR TIMIS) (CUI 9640615)
- Furnizor / câștigător
- PASARE SRL (CUI 1852930)
- Cod CPV
- 45221220-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 145.047,36 RON
- Valoare atribuită
- 145.047,36 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.