Atribuită Cumpărare directă

Dosar plastic cu sina, incopciat cu 2 perforatii, Noki buc 50 Banda adeziva 48 mm x 60 m, transparenta, 25 microni, adeziv cauciuc natural, Vibac rola 3 Hartie copiator A4 80g/mp 500 coli/top, IK Copy top 45 Cutter mare plastic, 18mm, cu protectie metal buc 2 Pix fara mecanism, medium, Bic Round Stic, albastru buc 100 Radiera pentru creion, alba, ovala, Herlitz Speck buc 5 Folii plastic cu perforatii A4, 40 microni, 100file/set, Noki set 5 Marker whiteboard, varf rotund 1-3mm, Office Products, n/r/a/v buc 2 Index separator adeziv - plastic 5x(50x12mm), 5x25file, culori neon , InfoNotes set 10

Număr anunț
DA25807604
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI 4701070)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
614,21 RON
Valoare atribuită
614,21 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

614,21 RON

din 614,21 RON estimat