Atribuită Cumpărare directă

Incarcare toner HP CF410 X negru(cip inclus) - 3 bucati si toner HP CF410 X color (cip inclus) = 3 bucati . Se foloseste la imprimantele HP Color Laserjet PRO M452 SERIES , HP Color Laserjet PRO M452DN , HP color Laserjet PRO M477 , HP Color Laserjet pro MFP M377DW. Termen de livrare 24.06.2020. Produsele vor fi insotite de : certificat de garantie/calitate/fisa tehnica a produsului de la producator/declaratie de conformitate. Produsul sa fie inscriptionat cu data de expirare.

Număr anunț
DA25809610
Autoritate contractantă
AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
Furnizor / câștigător
GAMA INK SERVICE SRL (CUI 17741882)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
594,96 RON
Valoare atribuită
594,96 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

594,96 RON

din 594,96 RON estimat