Atribuită
Cumpărare directă
Efectuarea inspectiei tehnice a autoturismelor IL 04 PMS si IL 02 PMS in data de 03.07.2020. In vederea detinerii de catre operatorul economic de autorizatii, va rugam sa trimiteti copie dupa autorizatia/autorizatiile in vederea efectuarii I.T.P. pe e-mail mitus.nita@municipiulslobozia.ro
- Număr anunț
- DA25872219
- Autoritate contractantă
- Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
- Furnizor / câștigător
- Societatea Cooperativa LECOMS (CUI 2073505)
- Cod CPV
- 71631200-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142,86 RON
- Valoare atribuită
- 142,86 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.