Atribuită Cumpărare directă

Modernizare strada M. EMINESCU din SICULA. jud. Arad,prin asfaltare

Număr anunț
DA25808907
Autoritate contractantă
COMUNA SICULA (PRIMARIA) (CUI 3519046)
Furnizor / câștigător
PIATRA BALAST IMPEX SRL (CUI 23024181)
Cod CPV
45233142-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
435.819,84 RON
Valoare atribuită
435.819,84 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

435.819,84 RON

din 435.819,84 RON estimat