Atribuită Cumpărare directă

Baloane cotate Isolab din sticla transparenta, clasa A, 10 ml, NS 10/19, 2 bucati Baloane cotate ISOLAB cu slif NS 10/19, 25 ml, clasa A, 2 buc/1 pk

Număr anunț
DA25804324
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
363,50 RON
Valoare atribuită
363,50 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

363,50 RON

din 363,50 RON estimat