Atribuită
Cumpărare directă
10603040 - Polistiren extrudat Fibran XPS GF 20 mm, suprafata gofrata, 1250 x 600 mm , 15MP/PACHET - 2 BUC 10705136 - DT-Bp pachet diblu, 10 x 150 mm, 50 bucati/pachet - 30 BUC 10700716 - Tesatura din fibra de sticla Eco, 145 gr, 50 m - 5 BUC 10703574 - Profil de colt, aluminiu, plasa fibra de sticla, 70 x 70 x 2500 mm - 60 BUC 10703154 - Adeziv si masa spaclu Termofix pentru termosistem, 25 kg - 6 BUC
- Număr anunț
- DA25811637
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.277,19 RON
- Valoare atribuită
- 1.277,19 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.