Atribuită Cumpărare directă

Materiale intretinere retele date

Număr anunț
DA25816202
Autoritate contractantă
UM 0466 BUCURESTI (CUI 4204208)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
44531100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
658,30 RON
Valoare atribuită
658,30 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

658,30 RON

din 658,30 RON estimat