Atribuită Cumpărare directă

Municipiul Onești intenționează să achiziționeze, prin cumpărare directă, publicarea unui anunț într-un cotidian național și într-un cotidian regional, data publicării 18.06.2020. Forma de prezentare: o singură culoare, litere negre, fără chenar, neboldit, în format pdf. Anunțul va fi publicat o singură dată.

Număr anunț
DA25802600
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ONESTI (CUI 4353250)
Furnizor / câștigător
ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI 38547529)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335,04 RON
Valoare atribuită
335,04 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335,04 RON

din 335,04 RON estimat