Atribuită Cumpărare directă

Panou LED 80W 120x60cm Aplicat Alb Panou LED 80W 120x60cm Aplicat Alb - Culoare: Alb Rece , cod: PN80W120x60AAL , pret 996,64 lei + tva + 1 buc Suport Tub LED T8 2x120cm Interior Suport Tub LED T8 2x120cm Interior cod: T8S-2x120CM , pret 53,78 lei + tva + 2 buc Tub LED T8 Mat 120cm 18W Aluminiu Tub LED T8 Mat 120cm 18W Aluminiu - Culoare: Alb Rece, cod: T8-18W120MAL

Număr anunț
DA25800409
Autoritate contractantă
Orasul Turceni (CUI 4813480)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
31532000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.142,86 RON
Valoare atribuită
1.142,86 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.142,86 RON

din 1.142,86 RON estimat