Atribuită Cumpărare directă

”Servicii de furnizare software juridic pentru D.R.D.P. Cluj” conform specificațiilor anunțului ADV1152156 și caracteristicilor tehnice specificate în caietul de sarcini atașat în secțiunea "Documente atașate". Se ofertează valoarea totală conform Anexei-Centralizator de prețuri -Formular nr. 9 atașat în secțiunea "Documente atașate". Vă rugăm să transmiteți la adresa de e-mail achizitii@drdpcluj.ro formularele completate pe care le regăsiți la secțiunea ”Documente atașate” împreună cu restul documentelor achiziției până la data de 19.06.2020 ora 17:00

Număr anunț
DA25803300
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
Cod CPV
72268000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.040 RON
Valoare atribuită
2.040 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.040 RON

din 2.040 RON estimat