Atribuită
Cumpărare directă
*ANTIBIOGRAMA – Linezolid, LNZ-30, cartus x50discuri, cod C57SD1212 ANTIBIOGRAMA - Gentamicina HLG, HLG-120, cartus x50discuri, cod SD195, expira 2020.11, 50% discount aplicat, lichidare stoc *ANTIBIOGRAMA – Optochin, OP-5, cartus x50discuri, cod C57SD1218
- Număr anunț
- DA25832549
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
- Cod CPV
- 33698100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123,75 RON
- Valoare atribuită
- 123,75 RON
- Data publicării
- 22.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.