Atribuită Cumpărare directă

PAL 18MM (2.80X2.07) CIRES 8BUC X 167.2269 HDF (2.8X2.07) CIRES 3BUC X 73.1092 BANDA CANT 50M 3BUC X 16.7227

Număr anunț
DA25811942
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VASILE DEAC VATRA DORNEI (CUI 4604930)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.607,32 RON
Valoare atribuită
1.607,32 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.607,32 RON

din 1.607,32 RON estimat