Atribuită Cumpărare directă

Lenjerie pat bumbac alb -cearceaf de pat -160/220 -cearceaf pilota- 150/200 -fata de perna -50/70 Caracteristici tesatura: • bumbac 100% • culoare alb • greutate 145 gr/m2 • rezistent la uzura si spalari repetate • tratat antingalbenire. • nu se scamoseaza cumpărare tine loc de comanda

Număr anunț
DA25802259
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL LUPENI (CUI 4375054)
Furnizor / câștigător
PROFICOM TEXTIL SRL (CUI 28921900)
Cod CPV
19231000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.224 RON
Valoare atribuită
2.224 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.224 RON

din 2.224 RON estimat