Atribuită Cumpărare directă

pachetul cuprinde 20 MC nisip 0-4mm*98,00lei, 18MC balast 0-63mm*92,00lei, 200kg var*0,5lei, 100 kg CT127*1,60lei, 20 buc lavabil int duraziv standard 15l*71,43lei, 20 buc vopsea pitura alb 0,6l*7,98lei, 30 buc diluant 1l*6,72 lei

Număr anunț
DA25807319
Autoritate contractantă
UM01877 (CUI 4266251)
Furnizor / câștigător
ALEXANDRU CO SRL (CUI 18330125)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.665,80 RON
Valoare atribuită
5.665,80 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.665,80 RON

din 5.665,80 RON estimat