Atribuită
Cumpărare directă
Atribute esentiale : Diametru maxim disc 230 mm Clasa de utilizare Profesionala Turatie nominala 6600 rot/min Putere : Putere nominala 2200 W Caracteristici operationale : Valoarea vibratiilor emise 5.5 m/s2 Dotari : Valiza de transport NU Pornire lina NU Piulita rapida NU Maner antivibratii NU Turatie constanta NU Protectie la suprasarcina NU Maner rotativ NU Aparatoare rapida NU Protectie la repornire NU Accesorii suplimentare NU Set de livrare Aparatoare Maner lateral Flansa de prindere Piulita pentru flansa Cheie de strangere Dimensiuni : Greutate 5.9 kg Zgomot : Nivel putere sonora 100 dB Informatii suplimentare : Informatii suplimentare Constructie anti-praf Maner cauciucat Acces din exterior la periile de carbon Filet arbore: M14X2 Lungime: 473 mm Garantie : Garantie persoane fizice 24 luni Garantie persoane juridice 12 luni
- Număr anunț
- DA25802748
- Autoritate contractantă
- Gradinita Paradisul Verde (CUI 4505545)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 42630000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 386,55 RON
- Valoare atribuită
- 386,55 RON
- Data publicării
- 17.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.