Atribuită Cumpărare directă

Licenta retail Microsoft Office 2019 Business English Medialess

Număr anunț
DA25808807
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI REGHIN (CUI 3675258)
Furnizor / câștigător
MARTEL COM SRL (CUI 12007070)
Cod CPV
48900000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.830 RON
Valoare atribuită
4.830 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.830 RON

din 4.830 RON estimat