Atribuită Cumpărare directă

INTERVENTIA CUPRINDE BATERIE SI MANOPERA AFERENTA RAR MH NR 504 / 11.06.2020

Număr anunț
DA25809511
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
LAZĂR SERVICE COM SRL (CUI 2163560)
Cod CPV
31421000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
417,45 RON
Valoare atribuită
417,45 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

417,45 RON

din 417,45 RON estimat