Atribuită Cumpărare directă

Reincarcare cartus toner Konica Minolta TN 324 negru - cu schimbare cip. Reincarcare cartus toner Konica Minolta TN 324 color - cu schimbare cip Se foloseste la echipamentele Konica Minolta bizhub C258 C308 C368. Termen de livrare 24.06.2020. Produsele vor fi insotite de : certificat de garantie/calitate/fisa tehnica a produsului de la producator/declaratie de conformitate. Produsul sa fie inscriptionat cu data de expirare.

Număr anunț
DA25809527
Autoritate contractantă
AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
Furnizor / câștigător
GAMA INK SERVICE SRL (CUI 17741882)
Cod CPV
30125120-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
720,99 RON
Valoare atribuită
720,99 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

720,99 RON

din 720,99 RON estimat