Atribuită Cumpărare directă

Orafol 352-901 Oglinda Argintie 1.00x50m

Număr anunț
DA25827079
Autoritate contractantă
TEATRUL C.I.NOTTARA (CUI 4266634)
Furnizor / câștigător
LEYKOM IMPORT-EXPORT SRL (CUI 15687957)
Cod CPV
22459100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
196,62 RON
Valoare atribuită
196,62 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

196,62 RON

din 196,62 RON estimat