Atribuită Cumpărare directă

SMALSI este un chestionar de autoevaluare, conceput pentru a evalua 10 constructe principale asociate cu motivatia scolara si cu strategiile de învatare. 7 dintre acestea se axeaza pe punctele tari ale elevului, iar 3 vizeaza punctele slabe ale acestuia. Continut pachet 1. MANUAL; 2. Un set de 25 de brosuri cu itemi, varianta pentru copii; 3. Un set de 25 de brosuri cu itemi, varianta pentru adolescenti; 4. Un set de 25 de foi de raspuns, varianta pentru copii; 5. Un set de 25 de foi de raspuns, varianta pentru adolescenti; 6. Un set de 9 sabloane pentru cotarea variantei pentru copii; 7. Un set de 10 sabloane pentru cotarea variantei pentru adolescenti; 8. Un set de 25 de foi de profil, varianta pentru copii; 9. Un set de 25 de foi de profil, varianta pentru adolescenti; 10. Un CD cu cotele T; 11. Licenta de utilizare.

Număr anunț
DA25808753
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA TELEORMAN (CUI 18788247)
Furnizor / câștigător
COGNITROM S.R.L. (CUI 14033431)
Cod CPV
33156000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
798,32 RON
Valoare atribuită
798,32 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

798,32 RON

din 798,32 RON estimat