Atribuită Cumpărare directă

CAMERA FRANARE DR SPATE PENTRU AUTOBASCULANTA IVECO CU NR. DE INMATRICULARE DJ - 08 - KWN: 1 BUC X 1470.00 RON. TOTAL: 1470.00 RON. REFERAT NR. 18349/05.06.2020 - COLOANA AUTO - ING. PREDAN CRISTIAN.

Număr anunț
DA25807986
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
MAN SOLUTION SRL (CUI 24301442)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.470 RON
Valoare atribuită
1.470 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.470 RON

din 1.470 RON estimat