Atribuită Cumpărare directă

Manusi menaj - Marimea L - 130 buc, Marimea M - 75 buc, Marimea S - 3 buc

Număr anunț
DA25815992
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,32 RON
Valoare atribuită
268,32 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,32 RON

din 268,32 RON estimat