Atribuită Cumpărare directă

cizme dunlop protectie-9bucx122.5/buc=1102.5lei halat barbati albastru-3bucx123lei/buc=369lei halat alb femei -5bucx146lei/buc=730lei bocanc s1 src prot(piele ce respira, bombeu met.-3bucx257lei/buc=771lei saboti piele ecologica perforata 5bucx130lei/buc =650lei

Număr anunț
DA25835668
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VALEA MARE, BABENI (CUI 29045450)
Furnizor / câștigător
DESIS TRANSPORTI S.R.L. (CUI 34471134)
Cod CPV
18830000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.622,50 RON
Valoare atribuită
3.622,50 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.622,50 RON

din 3.622,50 RON estimat