Atribuită Cumpărare directă

Servicii de supraveghere tehnica a instalatiilor si echipamentelor in domeniul ISCIR, pentru o perioada de 7 luni, cu prestare lunara - destinata instalatiilor si echipamentelor(centrale termice si instalatiile ce le deservesc)aflate in dotarea autoritatii contractante si anume pentru str.prometeu - 2 buc cazane viessmann, pajura - 3 centrale proprii, calea grivitei - 2 cazane junkers, odai 1 cazan dietrich si 2 cazane vaillant/bosch

Număr anunț
DA25813842
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA SECTOR 1 (CUI 17182756)
Furnizor / câștigător
LIV INSTAL S.R.L. (CUI 13829613)
Cod CPV
50720000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.800 RON
Valoare atribuită
44.800 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.800 RON

din 44.800 RON estimat