Atribuită Cumpărare directă

Usa cu o deschidere in exterior cu geam si panel-24mm grosime,PVC stejar auriu,cu dimensiunile 1345x2660 mm

Număr anunț
DA25810588
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "DR. ALEXANDRU BORZA" ABRUD (CUI 4562940)
Furnizor / câștigător
NEOMODE SRL (CUI 25760931)
Cod CPV
44221000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.017,71 RON
Valoare atribuită
2.017,71 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.017,71 RON

din 2.017,71 RON estimat