Atribuită Cumpărare directă

Proiect cu titlul POCU/73/6/6/106757- EduForm- EDUcatie incluziva de calitate prin FORMare profesionala continua

Număr anunț
DA25830882
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar al Judetului Caras Severin (CUI 3228780)
Furnizor / câștigător
MOBKRAFT COM SRL (CUI 34300207)
Cod CPV
39121100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.675 RON
Valoare atribuită
3.675 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.675 RON

din 3.675 RON estimat