Atribuită Cumpărare directă

Switch POE Hikvision 8 porturi cu web management, ; L2, Webmanaged, 8 100M PoE port, 2 1000M combo p... mai depart

Număr anunț
DA25815195
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "IULIU MANIU" CAREI (CUI 3896798)
Furnizor / câștigător
TEHNO SERVICE SRL (CUI 16509028)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.075,84 RON
Valoare atribuită
1.075,84 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.075,84 RON

din 1.075,84 RON estimat