Atribuită Cumpărare directă

Pachet cartușe toner: Cartuș imprimantă, BK nr.650HP4645, culoare negru, original - 6 buc; Cartuș imprimantă PHASER 3160N, culoare negru, original - 3 buc; Cartuș imprimantă P2055, culoare negru, original - 1 buc.

Număr anunț
DA25817303
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET CONSTANTA (CUI 27448201)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.430,09 RON
Valoare atribuită
1.430,09 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.430,09 RON

din 1.430,09 RON estimat