Atribuită Cumpărare directă

Prestari servicii publicare anunt in ziarul Jurnalul, cerinta obligatorie în vederea trecerii la urmatoarea etapa in vederea obtinerii avizului de mediu, pentru proiectul „Lucrări de exploatare apă geotermală în perimetrul Ghiroda” conform deciziei 2464/17.03.2020

Număr anunț
DA25827996
Autoritate contractantă
Comuna Ghiroda (CUI 5517220)
Furnizor / câștigător
METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI 29898288)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63,03 RON
Valoare atribuită
63,03 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63,03 RON

din 63,03 RON estimat