Atribuită
Cumpărare directă
Executie lucrari manopera demontat-montat podete cu conducte diametru de la 400 la 1000 mm, aliniat la santurile pluviale si executie sapaturi santuri pluviale adiacente in forma trapezoidala de la 0,3 la 1m, adancime de 0,5 m la 1 m, incarcat pamantul rezultat in mijloc de transport si transportat, conform deviz de oferta prezentat si acceptat .
- Număr anunț
- DA25828309
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
- Furnizor / câștigător
- URSU CATALIN (CUI 30513067)
- Cod CPV
- 45221220-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.740 RON
- Valoare atribuită
- 18.740 RON
- Data publicării
- 22.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.