Atribuită
Cumpărare directă
Pompa manuala pentru stropit poate fi folosita cu apa, fertilizatori, pesticide, detergenti sau alte tratamente in gradina, livada, curte, casa, etc. Are un design ergonomic, cu 2 bretele, pentru o utilizare confortabila. Lungime tija 50 cm Lungime furtun 120 cm Lungime maner actionare pulverizare 20 cm
- Număr anunț
- DA25823267
- Autoritate contractantă
- U.M. 0658 TARGU JIU (CUI 4246394)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 42122100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 629,50 RON
- Valoare atribuită
- 629,50 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.