Atribuită Cumpărare directă

Riester Diapazon Aluminiu, cu atenuator c1 256 HZ, model Hartmann, universal, pentru neurologie si audiologie Productie: Riester Germania PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25838523
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
SYNERGO EUROPE SRL (CUI 22515288)
Cod CPV
33190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106,04 RON
Valoare atribuită
106,04 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106,04 RON

din 106,04 RON estimat