Atribuită Cumpărare directă

MASINA DE GAURIT CU PERCUTIE CU ACUMULATOR, MODEL M18 CBLPD-422C, 60NM

Număr anunț
DA25825729
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI 14476722)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
42622000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.045 RON
Valoare atribuită
4.045 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.045 RON

din 4.045 RON estimat