Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine : Cartus HP 1010 12A, Pix Pensan My Pen, hartie copaitor, Mouse Wireless si cu fir Hama , Prelungitor 5mx5P, hartie scris, creion cu guma, Pix Bic Round Stick si Energy, Lipici, sfoara, rigla de 50cm si 30cm, cutter mare, lacat mijlociu, Dosar cu sina si plic, Plic B4 si C4, tusiera cu tus si tus stampila, cartus Brother TN1090 , imprimanta Canon LBP 6030
- Număr anunț
- DA25847729
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN (CUI 4395027)
- Furnizor / câștigător
- DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.888,25 RON
- Valoare atribuită
- 1.888,25 RON
- Data publicării
- 24.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.