Atribuită
Cumpărare directă
CONFORM CATALOG Din ce în ce mai des, echipamentele pentru instalaţiile LAN, RTV, CCTV sunt create cu gândul instalării în sisteme RACK, pentru ca montajul acestora să fie estetic şi pentru ca echipamentele să fie protejate împotriva eventualelor avarii mecanice. Dulapul R10-6U/300 este destinat pentru montarea echipamentelor cu carcasa în standard 10". X 12 BUCATI Lăţime interioară: 10 ;" Înălţime interioară: 6 ;U Adâncime interioară: 235 ;mm Lăţime exterioară: 320 ;mm Înălţime exterioară: 287 ;mm Adâncime exterioară: 300 ;mm Orificii pentru ventilatoare: Culoare: Gri deschis Panoul din spate detașabil: Uşă: În față: cu fereastră din sticlă Caracteristici principale: Orificii pentru cabluri în părțile de sus şi jos Posibilitatea de montare a uşii cu deschidere către dreapta sau către stânga Dimensiunile orificiului de pe peretele posterior : 285 x 200 ;mm În set sunt incluse 2 chei Greutate: 5.78 ;kg Garanţie: 2 ani Dulapul cu uşa deschisă: ;
- Număr anunț
- DA25839826
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale, prin Unitatea Militara 01606 (CUI 4307033)
- Furnizor / câștigător
- DIPOL CONNECT SRL (CUI 26051890)
- Cod CPV
- 39151000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.613,72 RON
- Valoare atribuită
- 2.613,72 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.