Atribuită
Cumpărare directă
DESCRIERE: Dezafectare beton armat (fundații motoare, chiller etc) 0.5 mc Dezafectare pereți cărămidă plină 0.8 mc Transport materiale 1 buc Desfaceri decapări tavan 29.4 mp Desfaceri decapări pereti 85.2 mp Transportat moloz la container rezultat în urma decapărilor 1 buc Amorsat suprafață pereți, tavan 114.6 mp Tencuieli pereti cu plasă din fibră 85.2 mp Tencuieli tavan cu plasă din fibră 29.4 mp Gleturi în 2/3 straturi, șlefuit, amorsă, var tavan 85.2 mp Reparații șanfrene electrice 35 ml Montaj Colțare 24 ml Executie glafuri 26 ml Usa 1 buc Execuție bibliotecă 1 buc Vopsit tevi 20 ml Transport Materiale, manipulări și descărcări 1.2 tone mai putin
- Număr anunț
- DA25822470
- Autoritate contractantă
- ATENEUL NATIONAL DIN IASI (CUI 16070835)
- Furnizor / câștigător
- HERZ CONSTRUCT SRL (CUI 33730397)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.822,93 RON
- Valoare atribuită
- 18.822,93 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.