Atribuită
Cumpărare directă
NORMIX 200mg *36 COMPR. FILM. / RIFAXIMINUM(16CUT x 65.88=1054.08) OMEPRAZOL TERAPIA 20mg / OMEPRAZOLUM(23CUT x 18.22=419.06) GENTAMICIN KRKA 80mg/2ml *10fiole / GENTAMICINUM(30CUT x 7.74=232.20) ARGININA-SORBITOL 250ML CT X 12FL(4CUT x 110.42=441.68) METRONIDAZOL B 5G/L CT X 12 FLAC X 200ML(25CUT x 84.95=2123.75) LIDOCAINUM / LIDOCAINA INFOMED 10 MG/ML(30CUT x 22.50=675) PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25826366
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI 13591928)
- Cod CPV
- 33614000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.914,82 RON
- Valoare atribuită
- 1.914,82 RON
- Data publicării
- 22.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.