Atribuită
Cumpărare directă
ELABORARE DOCUMENTATIE DE AVIZARE A LUCRARILOR DE INTERVENTIE, AUDIT ENERGETIC SI STUDIU LUMINOTEHNIC PENTRU CONSTRUIREA/MODERNIZAREA/REABILITAREA/EXTINDEREA SISTEMULUI DE ILUMINAT PUBLIC CU SCOPUL DE A EFICIENTIZA CONSUMUL DE ENERGIE ELECTRICA PRIN MONTAREA DE CORPURI DE ILUMINAT CU TEHNOLOGIE LED, IN CONFORMITATE CU PREVEDERILE HG 907/2016, CU MODIFICARILE SI COMMPLETARILE ULTERIOARE
- Număr anunț
- DA25829938
- Autoritate contractantă
- COMUNA BERTEA (PRIMARIA COMUNEI BERTEA JUD. PRAHOVA) (CUI 2843736)
- Furnizor / câștigător
- SICAL S.R.L. (CUI 17365460)
- Cod CPV
- 71241000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.000 RON
- Valoare atribuită
- 65.000 RON
- Data publicării
- 22.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.