Atribuită Cumpărare directă

STERISOL™ – DEZINFECTANT DE NIVEL INALT RTU 1000 ML

Număr anunț
DA25845295
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
D&C CONTINENTAL S.R.L. (CUI 41650329)
Cod CPV
24959100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.265 RON
Valoare atribuită
2.265 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.265 RON

din 2.265 RON estimat