Atribuită Cumpărare directă

Mouse optic 1600 DPI, cablu USB lungime 1.8 metri, gri-negru, mouse usb 1.8M Garantie: 24 Luni MUS-104-R MOUSE USB optic MOUSE USB optic, 1600dpi, Mouse optic 1600 DPI, cablu USB lungime 1.8 metri, gri-negru, Gembird Tip mouse Optic Tip conector USB Rezolutie maxima 1600 dpi Numar de butoane 3 Grip 1 Comutator DPI Da Iluminare LED Nu Lungime cablu 1,8 m Culoare Negru-gri Sistem de operare Windows RY 9L MUS-104-R

Număr anunț
DA25832890
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Mehedinti (CUI 9792729)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30237410-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,90 RON
Valoare atribuită
226,90 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,90 RON

din 226,90 RON estimat