Atribuită Cumpărare directă

Router WIFI (AP) indoor pentru anuntul ADV1152867 Mikrotik Router WIFI indoor dual-band RBD52G-5HacD2hNd-TCc Transport inculs

Număr anunț
DA25832721
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
NETTER SYSTEM SRL (CUI 15711087)
Cod CPV
32422000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.250 RON
Valoare atribuită
22.250 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.250 RON

din 22.250 RON estimat