Atribuită
Cumpărare directă
303 buc x Kaspersky Endpoint Security for Business - Select European Edition. 250-499 Node 3 year Educational License, COD PRODUS:KL4863XATTE 50 buc x Kaspersky Hybrid Cloud Security, Server European Edition. 50-99 VirtualServer 3 year Educational License, COD PRODUS:KL4255XAQTE
- Număr anunț
- DA25824000
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 48761000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.827 RON
- Valoare atribuită
- 30.827 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.