Atribuită Cumpărare directă

Serviciu revizie tehnica la 6 buc. Ford Transit DCAB 2.0 TDCI, conform comanda nr. 70605/16.06.2020.

Număr anunț
DA25823978
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
Furnizor / câștigător
ROADHILL AUTOMOTIVE SRL (CUI 15584218)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.389,26 RON
Valoare atribuită
5.389,26 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.389,26 RON

din 5.389,26 RON estimat