Atribuită
Cumpărare directă
Dimensiuni: L=31,5 cm, l=23 cm, grosime coperți=0,5 cm, cotor= 10 cm. Pe coperta 1 față este amplasată prin ambutisare, stema României având următoarele dimensiuni: lungime 8 cm, lățime 5 cm. Stema este amplasată în centru la distanțe egale de marginile laterale ale copertei și la o distanță de 7 cm de marginea superioară a copertei şi este înscris cu culoare galben auriu, cu majuscule de 0,5 cm înălțimea literelor: GUVERNUL ROMÂNIEI. Înscrisul se centrează pe copertă la distanțe egale de marginile laterale ale copertei, la o distanță de 11,5 cm de marginea inferioara a acesteia. Pe coperta 2 interior este amplasată o bandă tricolor (roșu, galben, albastru), cu lățimea de 0,5 cm, lângă cotor, prinsă în cusătură la marginea superioară și inferioară a copertei. Pe partea interioară a celor două coperți este lipit un material textil plușat de culoare neagră. Material: imitație de piele culoare neagră, cu cusături ață neagră, vizibilă numai pe fața exterioară a fiecărei coperți.
- Număr anunț
- DA25822736
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- BEST BUSINESS SRL (CUI 14640786)
- Cod CPV
- 30199500-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.900 RON
- Valoare atribuită
- 6.900 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.