Atribuită
Cumpărare directă
Tuburi pentru centrifugă, volum 15 ml - 4 cutii (cutie cu 50 bucati) 21.18x4=84.72 lei fara TVA Microtuburi de reactie din polipropilenă transparentă, prevăzute cu capac și zonă pentru etichetare; volum 5 ml - 1 cutie cu 200 bucati 165.00 lei fara TVA Suport pentru baloane cu fund rotund cu volum de 100 – 2000 ml - 2 bucati 19.48x2=38.96 lei fara TVA Suport pentru eprubete din oțel inoxidabil AISI 304 tratat chimic și anticoroziune, diametru 16 mm, prevăzut cu 5*10 orificii; pentru eprubete cu diametrul de 16 mm - 1 bucata 70.61 lei fara TVA Bară magnetică pentru agitare cu centru magnetic și înveliș din PTFE - 1 bucata 23.00 lei fara TVA Spatulă cu două capete, prevăzută cu un capăt drept și un capăt curbat - 1 bucata 5.16 lei fara TVA Spatulă cu două capete, prevăzută cu o macro lingură pentru particule de dimensiuni medii și mari la un capăt și o spatulă plată la celălalt capăt - 1 bucata 5.90 lei fara TVA
- Număr anunț
- DA25828256
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 393,35 RON
- Valoare atribuită
- 393,35 RON
- Data publicării
- 22.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.