Atribuită
Cumpărare directă
5012483 DANKE D.INT ALB PERETII RESPIRA 15L+A4L 3 BUC 5010276 BANDA MASCARE BAUDEMAN 50MX50M 4359-44 8 BUC 7003272 FOLIE DE PROTECTIE 0,02 MM 5x4M LT 07664 5 BUC 5001345 DANKE 01 EMAIL USC RAP ALB 4L 4 BUC 5011778 DILUANT BAUDEMAN DB 230-P0,9 L 10 BUC 5012779 ROLA POLIACRYL 100X35 H 02-145 (2 BUC) 4 BUC 5001937 EMAIL IDEEA OCRU 0,75L E 51455 4 BUC 5011729 EMAIL IDEEA MARO 2,5 L E51770-C2,5L 1 BUC 5001435 DANKE 03 EMAIL USC RAP NEGRU 0.75L 2 BUC 5013728 PENSULA PT.VOPSEA PE BAZA DE APA 20 MM 3 BUC 5011663 LAC PROTECTOR EXTRA STEJAR 2,5 L 3 BUC 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 2 PUN 4010666 PLINTA PARCH.CANAL CABLU 10456-8625ST AR 86 BUC 4010668 COLT INT.PLINTA 10456-8625 STEJ AR 4/PAC 12 PAC 4010700 COLT EXT.PLINTA 10456-8625 STEJ AR 2/PAC 8 PAC
- Număr anunț
- DA25828342
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Speciala Baia Mare (CUI 3627455)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.267,94 RON
- Valoare atribuită
- 2.267,94 RON
- Data publicării
- 22.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.