Atribuită Cumpărare directă

ROBINET AERISIRE CALORIFER 1/2 850

Număr anunț
DA25841815
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.139,04 RON
Valoare atribuită
2.139,04 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.139,04 RON

din 2.139,04 RON estimat