Atribuită Cumpărare directă

PACHET ACUMULATORI STATII TETRA, CONFORM OFERTEI TRANSMISE, FORMAT DIN: - ACUMULATORI PENTRU STATII TETRA NOKIA THR880i , Li-ion, 3.7 V, 2000 mAh - 75 de bucati

Număr anunț
DA25830883
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA TIMISOARA (CUI 4250638)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
31432000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.695 RON
Valoare atribuită
7.695 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.695 RON

din 7.695 RON estimat