Atribuită
Cumpărare directă
Pachet tonere: 3 buc x TONER BROTHER COMPATIBIL TN2320, 4 buc x TONER HP COMPATIBIL CRG737, 4 buc x TONER COMPATIBIL HP Q2610A, 5 buc x Cartus Toner Black Tn1090 1,5K Original Brother Hl-1222We, 1 buc x Cartus Toner Black TN3520 20K Original Brother HL-L6400DW, 1 buc x Cartus Toner 106R02782 (2BUC) 2X3K Original Xerox Phaser 3052 mai putin
- Număr anunț
- DA25832888
- Autoritate contractantă
- CASA DE ASIGURARI DE SANATATE ALBA (CUI 4562729)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30125110-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.947,15 RON
- Valoare atribuită
- 1.947,15 RON
- Data publicării
- 22.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.